Lek. Stomatolog Paweł Mieduszewski

Lekarz stomatolog, założyciel Przychodni Stomatologicznej Mied-Dent w Opalenicy. Firmy skutecznie działającej na lokalnym rynku już od ponad 18 lat. Przez sześć lat zdobywał doświadczenie za granicą. Specjalizuje się w implantologii, endodoncji, stomatologii estetycznej.

„Stomatologia to moja pasja, którą skutecznie rozwijam każdego dnia. Moim celem, jest przekroczenie Twoich oczekiwań. Jestem zobowiązany do zapewnienia Tobie indywidualnej uwagi i najwyższej jakości usług od momentu przekroczenia progu Przychodni MiedDent do momentu kiedy będziesz całkowicie zadowolony ze swojego nowego uśmiechu. Zobowiązuję się, osobiście, spotkać się z każdym zainteresowanym pacjentem w celu omówienia wszelkich obaw, a przede wszystkim omówić oczekiwania dentystyczne”.

„Motto w mojej przychodni to Jakość a, nie Ilość”

Podczas leczenia dołożę wszelkich starań, aby upewnić się, że Twój nowy „uroczy uśmiech” będzie pasować do Twoich indywidualnych cech twarzy, proporcji, cery i dokładnie odzwierciedla Twoją osobowość. We wszystkich moich procedurach używam tylko najlepszego i najnowocześniejszego sprzętu, który ciężko spotkać w innych gabinetach. Dla mnie, ważny jest przede wszystkim komfort i zadowolenie moich pacjentów. Już nie mogę się doczekać, aż cię zobaczę.

CERTYFIKATY: