Fly-In Pacjent

Interesujesz się naszymi zabiegami stomatologicznymi, ale zaplanowanie spotkania jest niemożliwe ze względu na Twoją lokalizację? Bez obaw! Mamy wielu pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas z całego kraju, a nawet z zagranicy, po mimo kosztów przejazdu i tak ceny naszych usług takich jak implanty, wybielanie, bonding, leczenie kanałowe w mikroskopie są dużo niższe, a więc nie wahaj się umówić na spotkanie.

Oferujemy usługę „fly-in pacjent”, umożliwiając wszystkim potencjalnym pacjentom z daleka, łatwe zarządzanie wizytą. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie, dzięki doświadczonemu personelowi, a także dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów stomatologicznych i najlepszego dostępnego na rynku sprzętu stomatologicznego.

Mimo to, ceny świadczonych usług są u nas znacznie mniejsze niż w wielkich miastach, takich jak Poznań, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków i wielu innych. Nasza przychodnia  znajduje się w Opalenicy k. Poznania w Wielkopolsce,  to tutaj możesz uzyskać swój piękny uśmiech, na który zasługujesz. Możesz do nas dojechać autostradą A2, lub przylecieć samolotem do Poznania na Ławicę, skąd możesz udać się do nas pociągiem PKP lub odbierzemy Cię prosto z lotniska.

Przyjedź i poznaj naszych oddanych i opiekuńczych pracowników

Nasza przychodnia zapewnia opiekuńczą atmosferę, która odróżnia nas od innych. Nasz oddany personel pomaga pacjentom poczuć się komfortowo od momentu przekroczenia progu naszej kliniki. Niezależnie od tego, czy jesteś z okolicy czy z daleka, jesteśmy tu, aby pomóc Ci na każdym kroku.

Krok 1: Planowanie i konsultacja Skype

dr Paweł Mieduszewski i jego pracownicy są bardzo elastyczni podczas planowania dużych spraw z poza miasta, a nawet kraju. Pierwszym krokiem jako potencjalny pacjent w Przychodni MiedDent jest skontaktowanie się z naszą przychodnią i zaplanowanie konsultacji. W celu lepszego zaspokojenia naszych pacjentów z poza miasta lub kraju, nasza przychodnia oferuje konsultacje Skype, w których potencjalni pacjenci mogą spotkać się z naszymi lekarzami i porozmawiać na temat ich potrzeb i obaw dotyczących stomatologii.

Krok 2: Indywidualne konsultacje w przychodni

Fly-In dla konsultacji i spotkania z dr Pawłem Mieduszewskim oraz jego wspaniałym personelem. Podczas pierwszego spotkania można zrobić wiele rzeczy, począwszy od podstawowej konsultacji po cyfrowe zdjęcie rentgenowskie, a nawet usunięcie pleśniawek. Następnie zaplanowana zostanie kolejna wizyta w ramach procedury stomatologicznej. Wiele z usług oferowanych przez dr Mieduszewskiego wykonywane są w ciągu jednego dnia, od wybielania zębów po przez implanty do pełnego zdrowego uśmiechu.

Krok 3: Twój zdrowy i piękny nowy uśmiech

Po zabiegu pacjent potrzebuje trochę czasu na regenerację. W zależności od wykonanej pracy regeneracja może trwać od jednego dnia do nawet tygodnia. W tym terminie należy zaplanować spotkanie, aby upewnić się, że proces regeneracji przebiega prawidłowo.

Dokonamy wyceny zabiegów oraz kosztów związanych z Twoim pobytem w Opalenicy – jako że organizujemy to pakietowo, koszty są zdecydowanie niższe niż gdybyś indywidualnie organizował nocleg, dojazd i atrakcje. Oczywiście jeśli chcesz skorzystać jedynie z naszych usług stomatologicznych, a organizacją pobytu chcesz się zająć sam – nie stanowi to dla nas problemu.